X
تبليغات

تصویر ثابت

قوانین انتشار اپ در مایکت
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات طراحي اپليكيشن تخصصی

بازدید : 64
پنجشنبه 13 آذر 1399 زمان : 9:20

داده ها سری،اطراف فردی و دسترسی ها
نرم‌افزار‌هایی که مبادرت به اخذ داده ها فردی مانند شماره اکانت و کد ملی افراد (فارغ از جواز قانونی) را می‌نمایند در مایکت پذیرفته نخواهند شد.

در طراحی اپلیکیشن ‌حالتی که جنس شما به اسم کاربری، پسوردها، نشانی نشانی اینترنتی، محل کار تلفن، و دیگر داده ها فردی دسترسی داراست و یا این که از آنان به کار گیری می نماید، شما مکلف می‌باشید که‌این دستور را به یوزرها اطلاع دهید.

در شرایطی‌که مال شما اطلاعاتی را (حساس یا این که غیر حساس) توده‌آوری می نماید، این دستور می بایست در کمال رازداری باشد و تا هنگامی ادامه یابد که موردنیاز میباشد.

نرم‌افزار‌ها به هیچ‌وجه نباید سوای اذن مخاطب، بر روی دستگاه (در بیرون از گوشه و کنار نرم افزار) تغییری ساخت و ساز کنند. به عنوان مثال این مورد ها می‌اقتدار به نصب نرم افزار‌ای دیگر و یا این که ساخت‌و‌ساز آیکون­های متعدد اشاره کرد. (انجام چنین چیزی صرفا با اطلاع

بدون نقص و کسب اذن از استفاده کننده ممکن میباشد. همینطور استفاده کننده بایستی بتواند تغییرات انجام یافته را به راحتی به شرایط اول بازگرداند).

نرم‌افزار نباید از کانال و انتقال داده سوای اطلاع مخاطب استعمال کند و او‌را متحمل هزینه‌های ناخواسته کند. از جمله اپلیکیشن‌هایی که میتوانند فارغ از اطلاع و تایید مخاطب، پیامک ارسال نمایند و یا این که تماس برقرار نمایند، آیتم تائید نیستند.

دسترسی‌های نرم‌افزار می بایست با اعتنا به سعی نرم‌افزار باشد و دسترسی غیرمجاز تائید نخواهد شد.

همه پیوند‌های باطن نرم‌افزار و توضیحات بایستی به مایکت باشد برای استعمال از Intent‌های مایکت به مستند اینتنت‌ها مراجعه‌کنید.

۷. داده ها شالوده
اگر ورژن‌ای گوناگون از یک نرم‌افزار متن گشوده را منتشر میکنید مورد نیاز میباشد غیر قانونی بودن آن را در تیتر اپ بیان نمایید.

توضیحات نرم افزار می بایست بی نقص و مشتمل بر ریزه کاری باشد. مثلا در صورتی نرم‌افزار محدودیتی راجع‌به ورژن اندروید ما یحتاج برای اجرا دارااست و یا این که روی بعضا موبایل‌ها اجرا نمیشود بایستی در توضیحات بیان خواهد شد. در شرایطی که نرم افزار دارنده ورژن آزمایشی هست مطلقا بایستی در توضیحات اپلیکیشن از مخاطب مراد خواهد شد ورژن آزمایشی را آزمون نماید. توجه فرمایید توضیحات بایستی در محلی قرار بگیرد که استفاده کننده مسلما آن را ببیند.

در داده ها نرم‌افزار نباید از کلید واژه و کلمه‌های تکراری و مختلف از محتوای اپلیکیشن استعمال شود.

دسته‌بندی نرم‌افزار با اعتنا به محتوای نرم افزار بدرستی گزینش خواهد شد تا قابلیت دستیابی راحت استفاده کننده به نرم‌افزار وجود داشته باشد.

در اپلیکیشن و یا این که از روش پنل بسط‌دهندگان در قسمت داده ها قابل اکران برای یوزرها، آدرس اینترنتی و اسم خویش را برای رابطه یوزرها با توسعه و گسترش‌دهنده قرار دهید.

تیتر های فارسی و انگلیسی بلند مانند پاراگراف به کارگیری از لغت ها گوناگون و بیش تر از حد معمول٬ استعمال از اسم بقیه اپلیکیشن ها و عدم انطباق تیتر درج شده در داده ها اساس و ورژن نصبی غیرمجاز میباشد و مایکت می‌تواند سوای اطلاع بسط دهنده آن را تصحیح کند

۸. آیکون و تصاویر نرم افزار (اسکرین شات)
در تصاویر ارسالی نباید از Long shot یا این که اسکرین شات بلند مصرف شود و در شکل نیاز به اکران قسمت های گوناگون یک ورقه از یک سری اسکرین شات برای اکران به کارگیری فرمائید.

آن دسته از تصاویر که در وضعیت افقی می باشند نباید به طور عمودی ارسال شوند و بایستی به به عبارتی شرایط افقی تنظیم و ارسال شوند.

تصاویر تنظیم گردیده فقط بایستی از دور و بر نرم‌افزار باشد، مثلا در حالتی که طرحی دارنده ماهیت فراگیری آشپزی را ارسال می نماییدنباید تصویر یک طعام را تحت عنوان اسکرین شات ارسال فرمائید.
در تنظیم تصاویر در صورتیکه از طرح های گرافیکی به کار گیری می‌کنید بایستی نسبت بیشتر تصویر تهیه و تنظیم گردیده را اسکرین شات گرفته گردیده باشد
در تصاویر ارسالی هر نوع رسمی اعم از اسکن رایت، اطراف فردی، شئونات اسلامی و مقررات حوزه تکثیر دیجیتال و … بایستی تماما رعایت خواهد شد.
در تصاویر ارسالی لوگو یا این که نشانه کمپانی یا این که خدمت های دیگر را به هر شکلی به کار گیری نکنید.
تصاویر می بایست وابسته به ورژن ای که در اکنون ارسال آن میباشید باشد و به ازای ارسال ورژن نو (آپ تو دیت اپ )که گرافیک آن تغییر تحول نماید تصاویر نو را نیز یاروهمدم با ورژن ارسال نمائید.
تصاویر بایستی وابسته به طرحی که آن را ارسال کرده اید باشد و مغایرتی در بین ورژن و تصاویر نباشد.
تصاویر ارسالی می بایست از کیفیت بالایی برخوردار باشد و همه اجزاء آن به راحتی قابل مشاهده باشد و شیوه تنظیم آن تنها تهیه و تنظیم از روش اسکرین شات تلفن همراه گوشی باشد.

اسم‎ و آیکون نرم‌افزار‌ها در مایکت، بایستی با اسم و آیکونی که بعد از نصب نرم‌افزار روی دستگاه اکران داده می‎خواهد شد شبیه باشند، تا موجب سردرگمی نشوند.
در حیث داشته باشید که همه موردها فوق درمورد آیکون اپلیکیشن نیز صحت می نماید.
لطفا برای پباده سازی آیکون ها از سایز های پایین پیروی کنید.

۹. اپلیکیشن های داخل پرداخت و مبلغی
همه پرداخت‌ها صرفا بایستی از شبکه پرداخت مایکت صورت پذیرد و هیچ شبکه جایگزین یا این که موازی دیگری پذیرفته نیست؛ طبق آمار بدست آمده و تجربه مایکت در فضای اپ‌های اندرویدی و سلایق یوزرها، مایکت در امر اپلیکیشن‌ها سفارش می دهد نرم افزار بصورت بدون پول با باطن پرداخت عرضه گردد. .

در حالتی‌که اپلیکیشن را در صدر به طور بدون‌پول عرضه کرده‌اید، قابلیت فروش آن در آینده وجود نخواهد داشت. در‌صورتی‌که میپندارید اپلیکیشن‌ای که بدون‌پول منتشر کرده‌اید از نخست کیفیت مورد نیاز را برای فروش داشته یا این که بعد از به‌روزرسانی کسب کرده، موردنیاز میباشد تحت عنوان نرم افزار‌ای تازه با بها متبوع آن را تثبیت فرمایید.

بها نرم افزار در مایکت بایستی یکسان با دیگر مارکت‌ها باشد. همینطور در صورتیکه که از سیستم داخل پرداخت برای ورژن اپلیکیشن خویش در بقیه مارکت ها به کارگیری می‌نمایید مایحتاج میباشد ورژن ارسالی شما به مایکت نیز به طور باطن پرداخت مایکت ارائه گردد.

در شکل وجود ارزش تحت‌خیس اپلیکیشن‌ی شما در مارکتی دیگر، مایکت فارغ از اطلاع توسعه و گسترش‌دهنده می تواند بها اپلیکیشن را تعدیل نماید

در اپ بخشی که مخاطب برای دسترسی به آن بایستی فرآورده داخل‌پرداخت را خریداری کند می بایست تماما شرح داده خواهد شد.

فروش کالای فیزیکی یا این که خدماتی که بیرون از نرم افزار مصرف میگردند نیازی به انجام پرداخت از روش مایکت ندارند.

نرم افزار‌هایی که قابلیت یاری و حمایت از مؤسسه‌های دارای اعتبار و شناخته‌ گردیده خیریه را دارا هستند بایستی بدون پول باشند و پرداخت در مرورگر صورت بپذیرد.

پیشین: مزایای مایکت به گوگل پلی و کافه بازار
بعدی: تفاهم طومار همیاری بسط دهندگان با مایکت
کاوش

برچسب ها طراحی اپلیکیشن ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 189
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 8
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 3
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 9
 • بازدید ماه : 425
 • بازدید سال : 1410
 • بازدید کلی : 7177
 • کدهای اختصاصی