X
تبليغات

تصویر ثابت

یادگیری اپلیکیشن نویسی اندروید
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات طراحي اپليكيشن تخصصی

بازدید : 63
دوشنبه 17 آذر 1399 زمان : 19:16

طراحی اپلیکیشن بعداز اینکه با اپلیکیشن نویسی جاوا آشنا شدید، هم اکنون مقطع آن رسیده که از جاوا برای نرم افزار نویسی اندروید استعمال نمائید. همان گونه که احتمالا می دانید از لهجه جاوا می‌اقتدار برای هدف های متعددی بهره برد و تایپ کردن اپ‌های اندرویدی صرفا یکی هدف های آن میباشد. برای اینکه شما بتوانید اپ‌های اندرویدی را توسعه و گسترش دهید، نیاز به اپلیکیشن‌های گسترش اپلیکیشن نویسی یا این که IDE‌ها دارید.

بیشتر بدانید : شایسته ترین IDE برای ساخت سایت و نرم افزار نویسی

قابل انعطاف افزاری که امروزه برای نرم‌افزار نویسی اندروید بسیار عالی میباشد و پیشنهاد می‌گردد، Android Studio اسم داراست. برای داده ها بیشتر مطالعه‌ی نوشته ی علمی‌ی پیش نیازهای اپ نویسی اندروید می تواند بسیار موءثر باشد. از ماه سوم تا پنجم شما بایستی مقدمات نرم افزار نویسی اندروید با جاوا را خاطر بگیرید و بدانید که چطور می توانید با به کار گیری از گویش جاوا در اندروید استودیو، اپلیکیشن‌های بی آلایش‌ی اندرویدی را تولید فرمایید. برای اینکار می بایست یک منبع آموزشی خوب داشته باشید که شمارا در‌این راستا ملازمت و همراهی نماید. یادتان نرود که مهم ترین چیز در دعوا یادگیری یک تخصص،‌ گزینش یک منبع آموزشی خوب میباشد.

ماه ششم: تمجید یک پروژه برای تمرین مجموع نکاتی که خاطر گرفتیم

پس از اینکه اپ نویسی جاوا برای اندروید را حافظه گرفتید و به تولید اپ‌های بی آلایش اندرویدی مسلط شدید، مدت آن فرا رسیده که مباحثی که حافظه گرفته‌اید را مقداری کاربردی‌خیس و ماهر‌خیس دنبال نمایید. در فرایند یادگیری نرم افزار نویسی هیچ چیز مثل ایجاد پروژه‌های تمرینی و کاربردی به شما امداد نمیکند! شما می توانید هفته‌ها مدت بگذارید و به کاربرد یک معنی نرم‌افزار نویسی تصور کنید یا این که از طرفی دیگر می توانید به عبارتی معنی را بصورت عملی در یک پروژه به کار گیری نمائید و دقیقا متوجه گردید که آن معنا در دنیای حقیقی و واقعی چه کارهایی برای شما انجام میدهد.

زمانی که شما مباحث مقدماتی و میانگین نرم افزار نویسی اندروید را حافظه گرفتید، از آن مدت به بعد از آن عمل شما تنها بایستی انجام پروژه‌های تمرینی و تستی باشد. مدام می بایست برای خودتان پروژه‌های مختلفی را گزینش نمایید و انجام دهید. نکته‌ی مهمی که در زمینه ی پروژه‌ها تستی وجود داراست این میباشد که هر پروژه ای که تعریف‌و‌تمجید می کنید می بایست دارنده یک معضل گسترده برای شما باشد. به عنوان مثال ممکن میباشد که شما تا کنون با مقر داده در نرم افزار نویسی اندروید عمل نکرده باشید، پس می بایست پروژه ای تعریف و تمجید نمایید که مقر داده داشته باشد.

پیش نیازهای یادگیری نرم‌افزار نویسی اندروید

همینطور ممکن میباشد که شما به مبحث رئیس پوشه‌ها در اندروید مسلط نباشید، پس بایستی پروژه ای تمجید نمایید که از این امکان به کارگیری نماید تا بتوانید در طی انجام آن پروژه، به مبحثی که در آن احاطه نداشتید، احاطه پیدا فرمائید. در واقع هر پروژه بایستی برای شما گروه ای از نماد پرسش‌ها و زمینه هایی باشد که درپی حل آن باشید. اینکار شمارا ناچار به یادگیری و رو به رو شدن با بحران‌های تازه میکند. سپس پیاده سازی یک‌سری پروژه گوناگون به مهم ترین نکات نرم‌افزار نویسی اندروید مسلط میباشید و می توانید اپ‌های متعددی را بنویسید.

با ادامه این فرآیند و به گذر زمان دوران مطلقا به یک نرم‌افزار نویس ماهر تبدیل خواهید شد. در مسیر تبدیل شدن به یک اپ نویس فن‌ای، هیچ چیزی اصلی‌خیس از تجربه وجود ندارد. آن چیزی که یک نرم افزار نویس معمولی را از یک نرم‌افزار نویس ماهر متمایز می‌نماید، تجربه و علم تخصصی میباشد که شما این دو فاکتور را در حین بازه زمانی کسب خواهید کرد.

گام بعدی چه می‌باشد؟

نکته ای که در مورد دنیای نرم‌افزار نویسی وجود دارااست این میباشد که هیچ انتهایی ندارد! دنیای نرم‌افزار نویسی هرروز درحال توسعه و گسترش و پیشرفت میباشد. براین اساس برای ماهر‌خیس شدن در نرم‌افزار نویسی شما می توانید شغل های متعددی انجام دهید و به طریق‌های مختلفی دانشی که خاطر گرفته‌اید را به فعالیت گیرید. برخی از این طریق‌ها عبارتند از:

مبادرت به استخدام شدن

مبادرت به کارآموزی

تعریف‌و‌تمجید پروژه‌های تستی بیشتر

ادامه دادن یادگیری برای ماهر‌خیس شدن

بیشتر بدانید : استخدام نرم افزار نویس : به چه شکل در کمپانی‌های اپلیکیشن نویسی استخدام شویم؟

دنیای اندروید مدام در حالا بسط میباشد، پس بایستی مدام در درحال حاضر یادگیری باشید!

اندروید و اپ نویسی آن روز آپ تو دیت درحال توسعه و تغییر‌و تحول میباشد. سرعت این تغییرات بیشتراز پیش در اکنون ارتقاء میباشد، به این ترتیب در شرایطی که می خواهید مدام یک اپ نویس ماهر باشید،‌ یادگیری بایستی جزو عادت‌های مهم شما باشد. در‌حالتی که تنها در ادامه یک علم اول باشید و دیگر به سراغ به روز و بروز کردن خودتان نروید، بعداز مدتی علم شما دیرین و سوای کاربرد می‌گردد.

با دقت بدین مسئله به‌تدریج متوجه خواهید شد که در درحال حاضر حذف شدن از بدور رقابت می باشید. یکی‌از مهم ترین عادت هایی که مجموع برنامه نویس ها فن‌ای دارا‌هستند، این میباشد که شیفته یادگیری چیزهای نو می باشند و از این عمل لذت می‌برند. پس در شرایطی‌که می خواهید به یک اپ نویس اندروید ماهر تبدیل گردید، طرحی که در‌این نوشته‌علمی معرفی شد را دنبال و مقالاتی را که معرفی کردیم مطالعه نمایید. همینطور در شرایطی‌که می‌خواهید بصورت ماهر به یک اپلیکیشن نویس اندروید تبدیل گردید و آینده‌ی شغلی خویش را تضمین نمائید، توصیه می کنیم که زمان‌ی حضوری و غیرحضوری کارشناس اندروید سون لرن را از دست ندهید.

برچسب ها طراحی اپلیکیشن ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 189
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 124
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 6
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 191
 • بازدید ماه : 607
 • بازدید سال : 1592
 • بازدید کلی : 7359
 • کدهای اختصاصی