X
تبليغات

تصویر ثابت

۶ روش ساده برای افزایش امنیت دستگاه های اندرویدی
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات طراحي اپليكيشن تخصصی

بازدید : 56
دوشنبه 1 دی 1399 زمان : 9:33

۶ روش ساده برای افزایش امنیت دستگاه های اندرویدی


طرز‌هایی وجود دارا‌هستند که طراحی اپلیکیشن یوزرها از روش آنها می توانند امنیت بیشتری برای دستگاه اندرویدی‌ خویش ساخت‌و‌ساز نمایند. این طرز‌ها بازدارنده نفوذ هکر‌ها یا این که سرقت داده ها می شوند.


مخاطرات متعددی تلفن‌های یار را تهدید می‌نمایند که از این دربین می‌اقتدار به سارقان و بدافزار‌ها اشاره نمود. اشخاص مخرب مدام در کوشش می باشند تا از طریق‌ها و تکنیک‌های جدیدی برای داخل شدن به دستگاه یوزرها و در اختیار گرفتن آن به کارگیری نمایند. بهتر میباشد بدانید که هیچ منش تماما امنی برای ایمن نگه‌داشتن تلفن‌های اندروید از دست هکر‌ها و اشخاص فرصت طلب نیست. البته درین در بین طرز‌هایی وجود دارا‌هستند که دسترسی به دستگاه را پیچیده‌خیس می‌نمایند و تا حدودی اقداماتی مانع می باشند.

نوشته‌علمی‌ی دارای ارتباط:
۹ نکته برای مراقبت امنیت موبایل‌ های هوشمند
در واقع نحوه‌های مختلفی برای ایمن نگه‌داشتن تلفن‌های اندروید از تهدید‌های متعارف وجود دارا‌هستند. کل این اقدامات به‌تیتر محافظی برای دوری از خطرها اتفاقی میباشند. قرار دادن پسورد روی موبایل منجر میشود سارقان نتوانند وارد دستگاه شوند و در مقابل اعمال بعضا پیکربندی امنیتی در تلفن همراه هوشمند نیز منجر میگردد که از اقدامات مخرب برخی نرم افزار‌ها خودداری گردد. به دنبال این نوشته‌ی‌علمی از زومیت، ۶ طرز برای ایمن نگه‌داشتن تلفن‌های هوشمند اندروید روایت شده میباشد که با انجام آنان میتوانید موبایلتان را از مخاطرات متداول محفوظ نگهدارید.

۱- گذاشتن قفل روی دستگاه
شاید این آیتم تا حدودی معمولی و واضح به حیث رسد؛ ولی یوزرها بسیار متعددی میباشند که برای دستگاه اندرویدی‌شان هیچ قفلی قرار نداده‌اند و در واقع نمی خواهند برای مفتوح کردن موبایل ناچار به وارد کردن راز یا این که کشیدن سر مشق باشند. ما نیز قبول داریم که قرار دادن PIN روی تلفن همراه تا حدودی عذاب‌آور میباشد و آنگاه نمی‌اقتدار در سریع‌ترین دوران ممکن وارد دستگاه شد.

ارتقاء امنیت اندروید

امکان Smart Lock یا این که قفل هوشمند روی دستگاه‌های اندرویدی برای کسانی که نمی‌خواهند سراغ پسورد و PIN بروند بسیار کاربردی میباشد.

در شرایطی‌که فی مابین آشنایانتان اشخاصی می‌باشند که هیچ قفلی روی تلفن هوشمندشان قرار نداده‌اند، بهتر میباشد که از آن ها بخواهید قوانینی را تصور نمایند که تلفن همراهشان را در ماشین کرایه ای جا گذارده‌اند و هیچ قفلی روی آن نیست. در زمینه‌ی سرقت تلفن همراه نیز چنین قوانینی وجود دارااست و در صورتیکه دستگاه قفل نداشته باشد، دزد به‌آسانی می تواند به داده ها موبایل دست یابد. پس بهتر میباشد مجموع یوزرها با مراجعه به قسمت پیکربندی، از نصیب Security یا این که به عبارتی امنیت به سراغ نصیب Screen lock یا این که قفل شیت بروند و قفلی برای تلفن همراه خویش تعبیه نمایند. در گوشی‌هایی که به سنسور اثر انگشت مجهز می باشند، روند قفل‌گشایی دستگاه معمولی‌خیس میباشد و یوزرها می توانند با قرار دادن انگشتشان روی قسمت مربوطه، تلفن همراه را قفل‌گشایی نمایند.

یکی‌از طرز‌های مطلوب برای قفل کردن دستگاه استعمال از امکان قفل هوشمند (Smart lock) میباشد. این قابلیت و امکان به یوزرها امداد می‌نماید مبنی بر صورت یا این که موقعیتشان قفل دستگاه را تهیه نمایند. به این شکل که هنگامی در منزل می‌باشید هیچ قفلی روی دستگاه وجود نداشته باشند. حتی میتوانید قابلیت و امکان قفل هوشمند را به‌سیرتکامل‌ای تهیه و تنظیم نمایید که در شکل مجاورت شدن به برچسب‌های NFC دستگاه را قفل‌گشایی نماید یااینکه در شرایطی که تلفن همراه در چنگ صاحب و مالک مهم‌اش بود،‌ قفل‌گشایی را به‌شکل خود کار انجام دهد.

۲- حالت‌یابی و تزکیه داده ها تلفن همراه از رویکرد به دور
تا اینجای فعالیت برای تلفن هوشمندمان قفلی در لحاظ گرفتیم. ولی قابلیت سرقت دستگاه در هر هنگامی وجود داراست. برای چنین قوانینی چه اقداماتی می بایست انجام اعطا کرد؟ خوشبختانه به لطف قابلیت و امکان مدیر دستگاه اندرویدی (Android Device Manager) می‌قدرت تلفن همراه سرقت گردیده را شرایط‌یابی کرد یااینکه اطلاعات دردسترس در آن را از فی مابین موفقیت. اما برای انجام چنین کاری می بایست پیش‌خیس پیکربندی مورد نیاز را اعمال فرمایید.

ارتقا امنیت اندروید

برچسب ها طراحی اپلیکیشن ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 189
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 22
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 6
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 89
 • بازدید ماه : 505
 • بازدید سال : 1490
 • بازدید کلی : 7257
 • کدهای اختصاصی