X
تبليغات

تصویر ثابت

بهترین شیوه درامد زایی با اپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات طراحي اپليكيشن تخصصی

بازدید : 69
دوشنبه 4 اسفند 1399 زمان : 10:07

پرتکرارترین "عارضه ها باخت استارتاپ ها" در سال 1399 - 1400
درآمدزایی از طراحی اپلیکیشن موبایل می تواند معاش شمارا متحول نماید اما به عبارتی‌طور که در مطالب گذشته گفته شد می بایست طبق اصول پیش بروید تا این قضیه نتایج خواهد شد. همینطور برای کسب شایسته ترین درآمد از گوشی بایستی یک دسته داشته باشید تا بتوانید تجارت خویش را توسعه دهید. داشتن یک دسته یار و همدم و منظم به شما یاری می‌نماید تا اکثری از شغل های دم‌دستی را به سایر افراد بسپارید و خودتان سرگرم شغل های اساسی‌تری گردید.

ولی این قضیه به‌شکل تدریجی حادثه می‌ افتد و نباید انتظار داشته باشید که پس از ۳ ماه یک گروه ۱۰ نفره داشته باشید. اشخاصی که به دسته‌تان اضافه می شوند می بایست مسئولیت به طور کامل مشخصی داشته باشند و در شرایطی که می خواهید هزینه‌های آنان کمتر خواهد شد میتوانید برخی از مسئولیت‌ها را برون سپاری نمائید.

برون سپاری برخی از امور علاوه بر سریع‌خیس ایفا شدن امور میتواند به کاهش هزینه‌های شما هم سبب خواهد شد. در بنا شده در سال‌های اخیر اکثری از کمپانی‌ها کوشش می‌نمایند شغل های خویش را برون سپاری نمایند تا بتوانند از هزینه‌های اثبات کسب و کارشان معدود نمایند. داشتن گروه خوب نکات بسیار متعددی نیاز داراست که همگی آنها را در یک نوشته‌علمی مستقل توضیح داده‌ایم.

داشتن دسته خوب در وصال به درآمد از روش گوشی

قدم‌ اولیه درآمدزایی
یک کدام از قدم‌های نخستین در آستانه درآمدزایی از گوشی ساختن ورژن اول کالا و سرویس متبوع شماست. مثلا در‌صورتی‌که شما میخواهید یک تجارت آموزشی را در کانال اجتماعی اینستاگرام فعال‌ساز‌ی نمایید بهتر میباشد ایده خویش را در بعد ها بسیار کوچک جاری ساختن فرمائید و اشتباهات آن را برطرف فرمایید.

دیدنی این میباشد که بخش اعظمی از ایده‌هایی که بسیار مطلوب می‌رسند درین مرحله باخت میخورند. البته چنانچه قرار میباشد اید‌ه‌ای ناکامی بخورد بهتر میباشد در همین اولِ فعالیت ناکامی بخورد.

بعضا از کسب و امور بعداز صرف هزینه‌های بسیار زیاد متوجه می شوند که ایرادی دورازشوخی در بیزنس وجود داراست و آن را کنار میگذراند البته این فعالیت یاری می‌نماید که شما در به عبارتی اولِ فعالیت یک سود کلی از بیزنس به‌دست آورید. بهتر میباشد بدانید که در مبانی شروع آپ‌ها به ورژن کوچک و اول متاع MVP می گویند که مخفف یک عبارت انگلیسی به معنای دست‌کم متاع پذیرفتنی میباشد.

قدم‌ دوم درآمدزایی
قدم بعدی درآمدزایی با گوشی این میباشد که شما مشتریان نخستین خویش را پیدا فرمائید. بدین مشتریان پذیرندگان آغازین میگویند. برای یافت کردن این مشتریان اول می توانید از دوستان یا این که اقوام‌تان یاری بگیرید. این مشتریان نخستین به شما امداد می‌نمایند تا بتوانید در آستانه تجارت اشتباهات ایده خویش را متوجه گردید و در شکل قابلیت آنها را بر طرف نمایید.

بعداز این‌که مشتری‌های نخستین شما به‌ وجود آمدند بهتر میباشد سرویس ها‌رسانی به آن ها آغاز نمایید و تنها معطل برخورد آنها باشید. مطمئن باشید که برخورد‌های به شما خواهند بخشید که هیچ زمان به تامل شما یا این که هم تیمی‌های‌تان نرسیده میباشد. پس مشتریان اول‌تان را حداقل نگیرید و شدیدا از آن ها و برخورد‌های‌شان به کار گیری نمائید چراکه به دنبال فعالیت بسیار برای شما موءثر میباشد.

فرصت موردنیاز چهت نیل به درآمد از روش گوشی

درآمدزایی از گوشی چقدر وقت میخواهد؟
در صورتیکه می خواهید در درآمدزایی از گوشی برنده گردید بهتر میباشد از به عبارتی در آغاز آن را بدون شوخی بگیرید و به صورت یک عمل پاره وقت به آن نگاه نکنید. در درآمدزایی از موبایل این نکته بسیار اساسی میباشد که شما بتوانید روی کسب و کارتان به‌شکل مطلوب فرصت بگذارید و اشتباهات ان را رفع نمایید.

در صورتی‌که اکنون کارمند می‌باشید و یا این که به‌طور کلی شاغل می باشید و میخواهید از گوشی‌تان کسب درامد فرمائید بهتر میباشد یک فرصت‌بندی منظم برای کارتان ایفا دهید و آن گاه عملکرد فرمائید هزینه‌های معاش خویش را به دست‌کم برسانید.

اشکال مدلهای تجارت اینترنتی + آنالیز 13 سبک رایج بیزنس آنلاین
این مورد به‌این‌خیال میباشد که بایستی پاره ای از درآمد فعلی‌تان را برای فراگیری و ایجاد کرد بیزنس هزینه فرمائید. اما نگران نباشید چراکه این هزینه خیلی زود به شما گشوده می‌شود. در حیث داشته باشید که شایسته ترین عمل این میباشد که شما برای استارت کارتان تک تک وقت مجال صرف نمایید ولی در صورتی به هر دلیلی توانا به صرف اینگونه هنگامی نیستید بهتر میباشد دست‌کم نیم روز را به فعالیت نو و درآمدزایی با موبایل تخصیص دهید.

افرادی‌که در آستانه فعالیت میخواهند با روزی یک یا این که دو ساعت فعالیت به درآمدهای چندین میلیونی برسند معمولا چیره نمی شوند. پس شما کارایی فرمایید فرصت خوب و معقولی را برای کسب و کارتان داشته باشید تا بتوانید به درآمد قابل قبولی برسید.

برچسب ها طراحی اپلیکیشن ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 189
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 58
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 6
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 125
 • بازدید ماه : 541
 • بازدید سال : 1526
 • بازدید کلی : 7293
 • کدهای اختصاصی