X
تبليغات

تصویر ثابت

چگونگی طراحی یک اپلیکیشن عالی برای رستوران
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات طراحي اپليكيشن تخصصی

بازدید : 36
سه شنبه 18 خرداد 1400 زمان : 10:14

میلیارد نفر در‌این عالم از تلفن هوشمند استعمال می نمایند که به طور تقریب 65 درصد از آحاد اشخاص کره زمین میباشد. برای صاحبان رستوران ها که به‌دنبال پباده سازی نرم افزار رستوران می باشند یک نرم افزار رستوران قادر است به بازاریابی مشتریان باعث خواهد شد، علاوه بر این طراحی اپلیکیشن رستوران قادر است به مراقبت مشتری یاری دهد و مشتریان جانور میتوانند از نرم افزار شما برای سرویس ها متفاوت استعمال نمایند.

یک اپلیکیشن رستوران به شما امداد می نماید تا بازاریابی و تعامل راحتی داشته باشید. با در حیث داشتن مورد ها ذیل میتوانید یک پباده سازی نرم افزار رستوران عالی داشته باشید:

مارک خویش را تقویت نمائید: تولید یک نرم‌افزار برای رستوران به شما قابلیت و امکان میدهد که مارک خویش را تقویت فرمایید. با ادغام قیمت ها، زیبایی شناسی و موضوعی که مارک شما‌را نماد میدهد به آشنایی مارک خویش به اشخاص پرداخته و ماندگار بودن مارک خویش را ارتقاء دهید. این فرمان می‌تواند پباده سازی محتوا، نشانه، رنگ مارک و مفاد دیگر را در بر داشته باشد.

نرم افزار توصیه طعام

تجربه مشتری فردی را ارائه دهید: با اجباری شدن نام نویسی در نرم‌افزار خویش میتوانید داده ها مهم خاصی را از مشتریان اخذ نمائید. این دستور به شما قابلیت و امکان میدهد که بعدا با پیشنهادات تبلیغاتی با اشخاص رابطه برقرار فرمایید و تجربه فردی گردیده ای را به مشتریان ارائه دهید.
استانداردهای سرویس ها خویش را بهبود ببخشید: با پباده سازی نرم‌افزار رستوران می‌توانید نیازها و سفارشات تعداد بیشتری از مشتریان را به روشی کارآمد و سازمان یافته جاری ساختن دهید. این فرمان به صورت اتوماتیک استانداردهای کلی سرویس ها رستوران شمارا بهبود میبخشد و نظرها خیر و خوبی به شما می‌دهد.
بازگشت بازدیدکنندگان را ارتقاء دهید: همان گونه که استارت به ارائه یک تجربه کاربری عالی میکنید طبیعی میباشد که مخاطبان بخش اعظمی داشته باشید. با خصوصیت هایی مانند اعلان های فوری و … می‌توانید به طور بلادرنگ با یوزرها نرم‌افزار خویش رابطه برقرار فرمایید و به آنان دلیلی برای رجوع به رستوران خویش بدهید.
تبلیغات بر طبق جای را بی آلایش نمائید: تبلیغات بر اساس شرایط مکانی باور می‌دهد که شما با مخاطبانی که احتمال تبدیل آن‌ها به مشتری بیشتر میباشد رابطه برقرار می‌کنید. با این فعالیت می‌توانید پیام های تبلیغاتی مربوطه را برای عده ای که در به عبارتی ناحیه رستوران واقع گردیده اند ارسال نمائید و حتی رهگذران بی آلایش را نیز تشویق نمایید که وارد صحنه شوند.
ارتقا فروش: پباده سازی نرم افزار رستوران شما قابلیت و امکان راهی نو برای درآمدزایی را به شما می‌دهد. با اضافه کردن آیتم تحویل طعام، میتوانید اعتقادوباور نتایج نمایید که می‌توانید حتی به مشتریانی که طعام میل کردن در منزل را ترجیح می‌دهند سرویس ها ارائه دهید. این بدان معناست که شما بیشتراز آنکه بتوانید در رستوران خویش بنشینید در سرویس مشتریان می‌باشید.
وفاداری به مارک را ارتقاء دهید: وقتی که مشتریان نرم افزار رستوران شمارا بر روی تلفن های خویش نصب می نمایند احتمال توصیه از رستوران یا این که رزرو میز شما بسیار بیشتر میگردد. این عمل سبب ارتقا وفاداری مشتری نیز شود که مشتریان را ترغیب می نماید تا بیشتر به رستوران شما رمز بزنند.

مزایا پباده سازی نرم افزار رستوران
مزایایی پباده سازی اپلکیشن رستوران برای تجارت

مزایای اکثری را می قدرت برای پباده سازی نرم افزار رستوران برای صاحبان تجارت تیتر کرد. مطالعات نشانه داده که بیش تر از 80 درصد از مشتریان با تلفن های هوشمند خویش در پی یک رستوران میباشند، بدین ترتیب ساخت و ساز یک نرم افزار رستوران برای یافتن مشتریان نو بسیار اصلی میباشد.

با یاری پباده سازی نرم افزار رستوران امروزه تعداد متعددی رستوران وجود دارا‌هستند که دارنده قیمتی مطلوب می‌باشند و تجربه بسیار قابل قبولی را برای یوزرها پایانی مهیا می نمایند. از سالی که‌این فناوری نقشی حیاتی را در دنیا ساخت بازار رستوران ها نیز در زمان یک سری سال اخیر بسیار رونق گرفت.

به صورت کلی مزایای پباده سازی نرم افزار رستوران دربرگیرنده مفاد تحت میباشد:

ساخت‌و‌ساز منوی دیدنی در ورقه پیشنهاد خوراک
توصیه باطن طرحی با یک‌سری درگاه پرداخت
خصوصیت کارت وفاداری برای ساخت علت در مشتریان دائمی
خصوصیت کوپن برای ارائه تخفیف در ساعت های خوش
رزرو جداول دلخواه
ارائه سرویس ها از روش GPS به مشتریان
دارا بودن روز‌نگار حوادث برای اکران شب های ویژه با روز‌نگار گوگل
تبلیغ پیشنهادات و حوادث از روش اپلیکیشن
منفعت گیری از آلبوم عکس دیدنی از غذاهای رستوران
پیگیری موجودی و سفارشات از روش داشبورد رئیس

مزایایی پباده سازی اپلکیشن رستورانی

مثلا مزایای اصلی پباده سازی نرم افزار رستوران مشمول مفاد ذیل میباشد:

رزرو اسلات آنلاین: بعضی از نرم افزار ها یوزرها را به مجاورت ترین رستوران ها متصل می نمایند و جزئیات موردنیاز را برای رزرو جدول در چنگ آن‌ها قرار میدهند. رستوران های متعدد فعال از روش نام نویسی آنلاین، یوزرها پایانی را قوی میسازند تا اسلات های خویش را رزرو نمایند که در‌این‌حالت‌ ازدحام ترافیک در مقابل رستوران ها کاهش می‌یابد و مشتریان را با داده ها مربوطه مانند تخفیف، پیشنهادات ویژه و معاملات دیدنی رو به رو می نماید.

برچسب ها طراحی اپلیکیشن ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 189
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 20
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 3
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 21
 • بازدید ماه : 437
 • بازدید سال : 1422
 • بازدید کلی : 7189
 • کدهای اختصاصی