X
تبليغات

تصویر ثابت

مدت زمان ساخت یک پروژه اپلیکیشن موبایل چقدر است؟
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات طراحي اپليكيشن تخصصی

بازدید : 51
دوشنبه 11 مرداد 1400 زمان : 9:16

جواب به‌این سوال زمانبر خیس از آن میباشد که انتظار داشته باشید، البته خیر آن برهه زمانی هنگامی طراحی اپلیکیشن که شما از آن می‌ترسید. با طرح ریزی برای فرایند پژوهش ها، ویژگی ها، تشکیل داد و آزمایش، شما فهم و شعور بهتری از بازه مجال یک پروژه گوشی نرم افزار خواهید داشت.

هر نرم افزار در پباده سازی و عدم وضوح تماماً متعدد میباشد، هرچند قدم های اول تشکیل داد شبیه میباشد. سفارشی سازی ظواهر و کوشش هر نرم افزار چیزی میباشد که فرآیند ایجاد کرد به صورت ظریف و غامض کد نویسی می‌گردد.

برای شعور بهتر یک پروژه ساده تلفن همراه نرم افزار، ما چهار فاز ابتدایی تشکیل داد نرم افزار را در کنار الزامات و مجال بندی حدس گردیده، مطرح می‌کنیم.
چهار مرحله از یک پروژه ایجاد کرد اپلیکیشنی بی آلایش

– تدوین ایده و تحقیق (دو تا سه هفته)
– ویژگی ها و پباده سازی (دو تا چهار هفته)
– معماری و ایجاد کرد نرم افزار (سه عدد شش ماه)
– آزمایش و آخرین سازی (سه عدد شش هفته)
فاز اولیه: تدوین ایده و تحقیق (دو تا سه هفته)

در شرایطی‌که تا به امروز در ایجاد کرد برنامه مشغول بوده اید، مراحل تشکیل داد یک نرم افزار بسیار شبیه میباشد. ایده های بخش اعظمی وجود داراست، البته کلید اساسی یافتن صحیح ترین ایده میباشد.

ما به شما سفارش می‌کنیم از روش app store کاوش فرمایید که آیا نرم افزار های شبیه دیگری وجود داراست. به صورت معمولی تعدادی کلید کلمه و واژه آزمون نمائید تا مشاهده کنید چه نتایجی در Google Play Store و iOS App Store نمایش داده می شود.

متعجب نشوید در صورتیکه نرم افزار های شبیه بازاریابی گردیده اند. شایسته ترین مجال برای اضافه کردن خصوصیت های خاص و تشکیل داد سفارشی مارک خودتان پیش از استارت میباشد.

درصورتی که برای قابل اعتقاد بودن ایده نیاز به یقین خیال و خاطر دارید، به برنامه نویس ها خویش نگاهی بیندازید – آنان فراهم ارائه تجربیات و بینش های خویش میباشند. زمانی که معنا و تصویر کلی اثبات و مستحکم شد، به فاز دوم تکان میکنید.
فاز دوم: ویژگی ها و پباده سازی (دو تا چهار هفته)

هنگام سخن از نرم افزار ها، پباده سازی بسیار اساسی میباشد. ظواهر صدق بسازید تا سریع صورت پذیرد در غیر اینصورت مجال بیشتری می‌برد تا جزئیات را صحیح فرمایید. شما تحت عنوان تصمیم گیرنده با دسته خویش در موردها ذیل عمل خواهید کرد:

– وظایف خاصی که نرم افزار جاری ساختن خواهد اعطا کرد را شناسایی نمائید. ملزومات آن چه میباشد؟
– تصمیم بگیرید چه گونه نرم افزار با وب سایت جانور یا این که طرح ریزی گردیده عمل خواهد کرد. آیا از وب سایت پیروی خواهد کرد یا این که تماماً کاربردی خواهد بود و تحت عنوان اپلیکیشنی غیروابسته تبلیغ گردد؟
– نیازهای یوزرها را گزینه مشاجره و ارزیابی قرار دهید و اینکه چطور نرم افزار بر مسائل هدایتی و عملیاتی بالقوه غلبه خواهد کرد. هیچ چیز بدتر از اپلیکیشنی وجود ندارد که نقص دارااست. یوزرها اپلیکیشنی را که در امکان وعده داده گردیده نقص دارااست را رها می نمایند.
– در کنار مستندسازی جزئیات هر خصوصیت، پباده سازی نرم افزار را ایفا دهید. در رابطه تغییرات و بازبینی های ممکن گفت و گو نمائید تا مطمئن گردید پباده سازی آحاد نیازهای مو جود را پوشش می‌دهد.
– تصمیم بگیرید که آیا خصوصیت های بیشتری را در آینده می‌خواهید توسعه دهید. چنانچه پیشاپیش طرح ریزی فرمایید در حین و میزان دارایی صرفه جویی میکنید.

براساس تجارب ما، خصوصیات و فاز پباده سازی تا چهار هفته مجال میبرد. در صورتی‌که ماهیت نرم افزار معمولی میباشد، سریع خیس میتواند صورت بپذیرد.
فاز سوم: معماری و ایجاد کرد نرم افزار (سه عدد شش ماه)

طرح ریزی هر نوع از نرم افزار قابل انعطاف افزاری وقتگیر میباشد. هر وظیفه پروژه را فرصت بندی فرمایید تا ملاحظه کنید کجا میتوانید در طی و دارایی اثربخش خیس باشید. مانند هر پروژه غامض ای، بعضا از وظایف می‌توانند از پیش اعمال شوند، اکنون آنکه دیگر وظایف ترتیبی قدم به قدم را در پیش می‌گیرند.

مثلا، در طی تک تک پروژه می‌توانید روی آیکون های نرم افزار فعالیت نمایید. با تکامل معماری، از یک آیکون “ساختگی” به صورت موقت وقتی که ظواهر نرم افزار در زمان فرصت تغییر میکند به کارگیری نمایید. تشکیل داد نمایی کلی و طرحی خاص برای طبق میزان دارایی پیش رفتن و بدون نقص کردن پیروز نرم افزار ضروری میباشد.

زمانی که نرم‌افزار را تهیه و تنظیم کردید و گزینه تأیید قرار گرفت، تشکیل داد معماری قادر است استارت گردد. چارچوب مشمول رابط کاربری (UI)، تجربه کاربری (UX)، frontend و backend. این مفاد قسمت فنی روند میباشد، به خصوص چنانچه نرم افزار نیاز به مخلوط شدن با دیگر تکنولوژی ها داراست.

برچسب ها طراحی اپلیکیشن ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 189
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 31
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 6
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 98
 • بازدید ماه : 514
 • بازدید سال : 1499
 • بازدید کلی : 7266
 • کدهای اختصاصی